Zakup długopisów reklamowych z nadrukiem własnym

Jesteśmy firmą budowlaną, działającą na terenie całej Polski. W najbliższym czasie szykujemy się na targi, na których nasza firma będzie miała swoje własne stoisko. Chcemy, aby więcej osób miało szanse poznać naszą firmę, poznać czym się zajmujemy. Za każdym razem, kiedy bierzemy udział w targach, chcemy obdarować naszych klientów jakimiś upominkami.

Realizacja zamówienia na reklamowe personalizowane długopisy

długopisy reklamowe z własnym nadrukiemNa każde targi reklamujące zazwyczaj każda firma przygotowuje jakieś personalizowanie darmowe gadżety. Jest to zarówno miły gest, jak i reklama dla firmy. Po rozmowach z pracownikami firmy, stwierdziliśmy, że najbardziej przydatnym upominkiem będą długopisy reklamowe z własnym nadrukiem. Każdy z nas ich używa i każdemu na pewno się przydadzą. Zrobiliśmy zamówienie w pewnej firmie z artykułami biurowymi – ponad tysiąc sztuk długopisów. Kolorystykę dobraliśmy kojarzącą się z naszą firmą. Teraz tylko potrzebowaliśmy osób, które wykonają nam nadruk na długopisach. Jako, że na takie targi jeździmy już od pięciu lat, to mamy już sprawdzoną firmę, która nigdy nas nie zawiodła. Wykonywali nam już różnego typu projekty, między innymi nadruki na koszulki firmowe oraz na kubki. Po wysłaniu naszych długopisów do nich czas realizacji to jedynie dwa, trzy dni robocze. Jakość wykonanej usługi zawsze jest najwyższej jakości. A co najważniejsze, cenowo wychodzi nam to bardzo korzystnie.

Tym razem również się nie zawiedliśmy. Każdemu, kto ma jakąś firmę, zawsze polecam te usługi. Kiedyś zaryzykowałem i zamówiłem wizytówki w innej firmie, okazało się, że jakość druku była bardzo słaba. Nasze logo było niewyraźne i ewidentnie zamazane. Od tamtej pory trzymamy się tej jednej firmy i mamy nadzieje, że będą się długo utrzymywać na rynku.