Zabawkowe samochody i motorki

Dzieci uwielbiają dostawać maskotki oraz innego rodzaju zabawki. O ile rodzice starają się zawsze kupić Kreatywna zabawkę otyle dziecko chce te, które reklamowane w telewizji. Zazwyczaj są to droższe zabawki, które dajemy naszym dzieciom np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub na urodziny.

Samochody i inne zabawki

zabawkowy samochódOczywiście przyjęło się tak, że lalka mi bawią się dziewczynki, a chłopcy bawią się samochodami. Jednakże fajny zabawkowy samochód może być dobry także dla dziewczynki. Szczególnie samochody na akumulator, które samodzielnie jeżdżą są uwielbiane przez wszystkie dzieci. Chłopcy zazwyczaj głosują w samochodach, które są sterowane pilotem i bardzo szybko jeżdżą. Dziewczynki wolą zdecydowanie samochody w kolorze różowym, które mają otwierane drzwi oraz bagażnik. Dobrze wyposażone sklepy z zabawkami dla dzieci mają różne rodzaje samochodów i w bardzo różnych cenach. Za małą resoru wka metalową zapłacimy 15 zł. Natomiast za samochód elektryczny już około 500 zł. Za tę cenę mają bardzo dużą rozpiętość i zależą także od producenta. Niektóre samochody są bardzo znanych marek i są licencjonowanymi produktami. Za nie  na pewno musimy zapłacić troszkę więcej. Wszystkie zabawki muszą mieć certyfikaty i odpowiednie atesty świadczące o bezpieczeństwie.

Zabawki, które kupujemy naszym dzieciom muszą być dobierane odpowiednio do wieku. Na każdym opakowaniu pisze dla jakiego wieku dziecka jest ta Zabawka przeznaczona. Zatem zabawka, która jest odpowiednia dla dziecka w wieku trzech lat nie powinna być wręczona dziecku rocznemu lub mniejszemu. Wszystko oczywiście zależy od rodziców oraz podejścia. Samochody stanowią świetną zabawkom nie tylko dla chłopców, ale także dla dziewczynek. Tym bardziej, że w sklepach mamy dużo kolorów aut.