Wziąłem udział w szkoleniu z hipnozy

Ostatnio wziąłem udział w szkoleniu z hipnozy. Nie bardzo wiedziałem o co w tym wszystkim chodzi, dlatego postanowiłem zapisać się na szkolenie, by mieć świadomość na czym polega ta technika. Przede wszystkim bardzo zależało mi na poszerzeniu swoich kwalifikacji zawodowych o w moim zawodzie jest to bardzo ważne.  Pracuję jako psychoterapeuta i muszę mieć nowe kwalifikacje, by starać się pomóc grupie moich cierpiących pacjentów. 

Odbyłem profesjonalne szkolenie z hipnozy

hipnoza szkoleniaW mojej branży często spotykam się z ludźmi, którzy maja duże problemy z bezsennością. Przyczyn może być wiele, ale rozwiązanie nie zawsze jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Z tego też powodu bardzo zależało mi, by poznać dogłębnie pojęcie jakim jest hipnoza szkolenia z tego zakresu organizowane są cyklicznie w moim mieście. Na początku podchodziłem dosyć sceptycznie do tej metody, dopóki kolega po fachu nie zaczął chwalić jej efektów. Na szkoleniu dostałem bardzo dużo profesjonalnych materiałów, w którym zawierała się cała wiedza, jaką miał przekazać szkolący. Chodziło o to, bym zawsze najważniejsze zagadnienia miał pod ręką i mógł z nich zaczerpnąć, kiedy coś wypadnie mi z głowy. Materiały szkoleniowe były bardzo porządnie przygotowane, zawierały ilustracje i szczegółowe ryciny. Hipnoza jest bardzo starą metoda terapeutyczną, która gwarantuje dobre rezultaty. Jest często wykorzystywana w leczeniu takich chorób, jak alkoholizm, czy problemy ze zdrowiem psychicznym.

Jest to bardzo dobra opcja dla osób, którym zależy na trwałych zmianach. Szkolenie było bardzo szczegółowe i zawierało wiele instrukcji z zakresu kiedy stosować hipnozę, a kiedy z niej zrezygnować. Wyłączeń było dużo mniej. W ramach szkolenia miałem też dużo zajęć praktycznych.  Jestem bardzo zadowolony, ze zdecydowałem się pójść na kurs z hipnozy.