Wysokiej jakości ściągacz do sprężyn Yato

W warsztatach samochodowych czy blacharskich wykorzystuje się różne narzędzia. Jednym z takich przyrządów są ściągacze do sprężyn. Stanowią one niezbędne wyposażenie, które cenią sobie klienci tych serwisów samochodowych.  

Wykorzystanie ściągacza do sprężyn firmy Yato

ściągacz do sprężyn yatoKażdy mechanik docenia wartość dobrej jakości narzędzi do naprawy części samochodowych. Zakup wyspecjalizowanych przyrządów pozwala na zdobycie nowych klientów. Zatem wyposażenie zakładu samochodowego czy blacharskiego w ściągacz do sprężyn Yato zwiększa konkurencyjność przedsiębiorstwa. Występują one w kilku rozmiarach więc trzeba liczyć się z zakupem większej ilości tych przyrządów. Należy zwrócić uwagę z jakim innym przyrządem współpracują ściągacze do sprężyn – najczęściej jest to grzechotka 1/2. Konstrukcją ściągaczy jest bardzo prosta – zbudowane są z gwintu drobnozwojowego oraz dwuramienne uchwyty. Wyposażenie ściągaczy w taki rodzaj gwintu znacznie ułatwia pracę gdzie występuje duże obciążenie sprężyny. Uchwyty natomiast są specjalnie i dokładnie wyprofilowane, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas wykorzystania przyrządu. Uniwersalność ściągaczy polega na możliwości użycia ich do każdego rodzaju sprężyn, gdyż posiadają wymienne uchwyty. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i polega na użyciu ściągacza z dwóch stron sprężyny, aby ją naciągnąć i umożliwić montaż lub demontaż amortyzatora.

Wytrzymałe i trwałe ściągacze do sprężyn firmy Yato dają satysfakcję z użytkowania przez długie lata. Można ich używać bez obawy o swoje bezpieczeństwo podczas pracy z nimi. Ich niewielka cena bardzo skłania do zakupu. W każdym profesjonalnym i cenionym zakładzie zajmującym się serwisem podwozia można znaleźć ściągacze do sprężyn. Wykorzystywane są one w codziennej pracy wielokrotnie.