Wysłanie gadżetów reklamowych kontrahentom

W grudniu dałem urlop swojej asystentce, ponieważ ciężko pracowała i zasłużyła na odpoczynek. To ona przyczyniła się do podpisania umowy z tak ważnym kontrahentem i byłem jej za to wdzięczny. Na Alicję, moją asystentkę zawsze mogłem liczyć i była pracowita.

Zamówienie gadżetów reklamowych w sprawdzonej firmie 

gadżety reklamoweNieobecność asystentki uświadomiła mi, jak dużo obowiązków miała ona na głowie. Nie dzwoniłem do niej, ażeby pytać o sprawy, które załatwiałem, tylko działałem samodzielnie. Chciałem, ażeby odpoczęła. W drugim tygodniu grudnia uświadomiłem sobie, że trzeba wysłać wszystkim kontrahentom świąteczne gadżety reklamowe a przecież Ala zawsze się tym zajmowała. Sprawdziłem w dokumentach informacje i wiedziałem już, w jakiej firmie zamówić gadżety dla klientów. Ala była skrupulatna i zawsze miała u siebie wszystkie ważne informacje. Dzięki temu bez problemu znalazłem firmę, której zleciłem wykonanie gadżetów reklamowych. Ala zawsze sama podejmowała decyzję jakie gadżety zamówić i nie do końca wiedziałem co wybrać. Zdecydowałem się więc na kalendarze książkowe z logo mojej firmy, notesy, długopisy i kosze ze słodyczami i alkoholem. Najlepsze było to, że wszystkie gadżety reklamowe zawierały logo mojej firmy a na tym szczególnie mi zależało. Byłem nawet dumny z siebie, że sam zleciłem wykonanie gadżetów reklamowych w tej sprawdzonej firmie i nawet każdą paczkę zaadresowałem. Kartki świąteczne w tym roku podpisałem osobiście. Ala wcześniej skanowała mój podpis.

Kiedy Ala wróciła po urlopie, to była pod wrażeniem, że wszystko ogarnąłem. Postanowiłem dać je podwyżkę, ponieważ zrozumiałem, że zarabiała zdecydowanie za mało. Miała mnóstwo spraw na głowie i terminów do pilnowania. Ja ledwo sobie z tym poradziłem pod jej nieobecność.