Witamina c została rozdana dzieciom

Jestem pielęgniarką i bardzo lubię swoją pracę. Pracuję w przychodni dziecięcej. Moje dzieci wiedzą jak należy dbać o swoje zdrowie żeby w miarę możliwości jak najmniej chorować;. Podstawową sprawa jest odpowiednia dieta. Jemy dużo owoców i warzyw i mało słodyczy. Dodatkowo w okresie kiedy nie ma dużo słońca podaję moim dzieciom witaminy.

Warto przyjmować witaminę c

acerola naturalna witamina cUważam, że to jest bardzo ważne dla ich odporności. Niestety w jedzeniu kiedy nie mamy dostępu do dobrych gatunkowo warzyw i owoców poza latem warto jest się wspomagać suplementami diety. Najbardziej cenię witaminę c. Można ją zakupić w różnej formie. Najlepsze są w kapsułkach, kropelkach zależy jaka forma bardziej odpowiada dzieciom. Ja znajomym polecam acerole. Acerola naturalna witamina c moim zdaniem jest najlepszą Łatwo się wchłania w organizmie i moje dzieci biorąc tą witaminę naprawdę mniej chorują. Uważam, że bardzo ważna jest tez higiena i nawyk mycia rąk. Ja od małego uczyłam tego moje dzieci. To jest bardzo istotne w szczególności kiedy się wraca do domu i chce się coś zjeść. Naturalna witamina c jest polecana nie tylko dla dzieci. Mogą ją również brać dorośli. Witaminy c nie można przedawkować ale lepiej stosować się do zaleceń, które są zawsze zapisane na opakowaniu, szczególnie kiedy podaje się ją dzieciom. Udało mi się załatwić od przedstawiciela handlowego kilkanaście próbek witaminy c. Umówiłam się na spotkanie w szkole w klasach moich dzieci. Każdemu uczniowi przekazałam próbkę z ulotką jak stosować witaminę c.

Pani nauczycielka była mi wdzięczna za pogadankę i prezenty dla dzieci. Przekazałam im podstawową wiedzę jak należy dbać o swoje zdrowie jesienią i  zimą kiedy aura nie jest sprzyjająca. Dzieci były bardzo zainteresowane moją pogadanką i zadawały bardzo dużo mądrych pytań.