Weselne dekoracje z plastrów brzozy

Wiele Par Młodych głowi się nad modnymi i nowoczesnymi dekoracjami sali weselnej. Najlepiej jeśli będą modne i niedrogie, by nie zwiększać kosztów wesela. W tę ideę idealnie wpisują się plastry brzozy dekoracyjnej, z których można wykonać naprawdę wiele różnorodnych i spójnych dekoracji.

Plastry brzozy na wesele boho

plastry brzozy dekoracyjneEkologiczne, niedrogie i naprawdę uniwersalne plastry brzozy mogą zostać wykorzystane w wielu elementach dekoracyjnych wesela. Naprawdę okazałe i szerokie plastry brzozy dekoracyjne mogą zostać wykorzystane jako talerz pod tort weselny. Dodając do szerokich plastrów brzozy nóżki z plasterków o mniejszym przekroju i różnej wysokości można stworzyć ciekawe patery na słodki stół. Wówczas pomiędzy nimi wystarczy rozłożyć sztuczny mech oraz świece i efekt będzie zapierał dech w piersiach. Bardzo ładnie wyglądają również prlastry brzozy jako podstawy do bukietów-dekoracji na stołach weselnych. Wystarczy na plastrze brzozy ułożyć gąbkę florystyczną, na niej stworzyć bukiet z kwiatów, a całość nakryć szklanym kloszem. Ciekawy i nowoczesny gadżet można uzyskać malując plastry brzozy farbą tablicową. Wówczas powstaną tabliczki na których można wypisać instrukcje dla gości korzystających z fotobudki lub prośbę o wpisywanie się do księgi gości. Malutkie plasterki brzozy natomiast mogą stać się ciekawymi upominkami dla gości. Wystarczy zamocować z tyłu magnes, a na przodzie wypalić wzór nawiązujący tematycznie do przyjęcia weselnego.

Wykorzystując wyobraźnię i zwykłe plastry brzozy o różnej wielkości można stworzyć ciekawą, naturalistyczną dekorację sali weselnej, która idealnie wpisze się w nieprzemijające trendy boho. Trzeba jednak pamiętać aby łączyć drewno z naprawdę eleganckimi kwiatami, aby uzyskać szykowny sznyt powstałych ozdób.