Tania i sexowna bielizna damska

Pilnie poszukuję eleganckiej i erotycznej bielizny dla kobiet. Niedługo będę obchodzić pierwszą rocznice ślubu i mam co do tej okazji pewne plany. Chciałabym pobudzić zmysły u mojego męża, aby zapamiętał ten wieczór na długo. Zaraz wejdę w wyszukiwarkę internetową i poszukam odpowiedniego sklepu z bielizną. Preferuje tylko polska bieliznę wysokiej jakości.

Szeroki wybór sexownej bielizny damskiej

sexowna bielizna damskaJest kilka sklepów internetowych z bielizną, które zachwycają niektórymi zestawami. Zainteresował mnie komplet składający się z koronkowych majtek i tiulowego stanika, do którego dopasowane są czarne pończochy. Uwielbiam koronki, podobnie jak mój mąż. Uwagę moją zwróciła tez sexowna bielizna damska typu bodystocking. Całość prezentuje się niezwykle zmysłowo. Jest to jakby kombinezon z cienkiego aksamitu, który częściowo odsłania ciało. Bielizna bodystocking jest wykonana z nylonu i też wygląda wspaniale na kobiecie. Przede wszystkim bardzo wyszczupla sylwetkę, zasłaniając to, co powinno być ukryte. Ja mam problem z cellulitem, więc prawdopodobnie zadecyduję się tym razem na bieliznę bodystocking. Nigdy nie miałam tego rodzaju bielizny. Kupuje jedynie koronkowe majtki i staniki, ewentualnie pończochy. Jestem ciekawa, co powie na to mój mąż. Zapewne będzie na początku zdezorientowany, ponieważ raczej należę do nieśmiałych kobiet, a to przecież odważna stylizacja. Może tym razem dam się ponieść wyobraźni i zaszaleję. W końcu to nasza pierwsza rocznica ślubu, warto zainwestować w rozwój związku. Z doświadczenia wiem, że w relacji damsko-męskiej trzeba czasami zaskakiwać.

Zamówiłam bieliznę bodystocking w kolorze czarnym, która odsłania pośladki. Całość wykonana jest z nylonu i zakrywa całe ciało. Materiał jest półprzeźroczysty, co dodaje erotyzmu tej stylizacji. Dobiorę do tego czerwone szpilki i efekt będzie murowany. 

Opublikowany w Moda