Stroje do piłki ręcznej z numerami

W czasie lekcji wychowania fizycznego uczyliśmy się uprawiania i gry w wielu dyscyplinach. Jednym z nich była piłka ręczna, która nie należała do moich ulubionych, choć potrafiłem w nią grać. Dostrzegł to wuefista, który powołał mnie na turniej.

Nowe stroje do piłki ręcznej na turniej

stroje do piłki ręcznej z nadrukiemGra w tą dyscyplinę sportu była dosyć ciężka fizycznie i wymagająca dużo siły. Mimo tego radziłem sobie w rywalizacji w dużo cięższymi i większymi zawodnikami. Trener cenił mnie za zdolności techniczne i spryt, który pomagał mi w trakcie meczów. Na zbliżający się turniej wybrał kilkunastu chłopaków, których zdolności pozwalały wierzyć w sukces na tych zmaganiach. Ciężko każdy trenował bo doceniał dostrzeżenie przez wuefistę i nikt nie chciał zawieść jego wyboru. Dodatkową motywacją były stroje do piłki ręcznej z nadrukiem, które zakupiła naszej drużynie szkoła. Nowe, wyprodukowane przez znaną i renomowaną firmę, naprawdę wyglądały świetnie, a my w nich. Były dobrych materiałów i w barwach herbu naszej szkoły, z czego byliśmy dumni. Do tego na koszulkach widniała nazwa naszej szkoły, a numery umieszczono z tyłu t-shirtu oraz na przodzie spodenek. Świetne było to, że każdy mógł sobie wybrać swój ulubiony, choć z tym były problemy, ponieważ dochodziło przez to do kłótni wśród kolegów chcących tą samą cyfrę na plecach. Na szczęście wuefista szybko zażegnywał różne niesnaski i dość szybko kłopoty z tym minęły. Mój pierwszy turniej raczej przesiedziałem na ławce rezerwowych obserwując nieźle grających moich kolegów, choć kilka szans trener mi dał.

Sam turniej zakończyliśmy na podium i na pewno był to powód motywacji do dalszej pracy. Zacząłem się czuć coraz lepiej w grze w piłce ręcznej, a także będąc częścią tej drużyny. Pomimo mojej początkowej niechęci di piłki ręcznej nadal w nią gram.