rowery holenderskie

Przejażdżka po pięknym mieście rowerami holenderskimi

Jestem osobą, która czasami lubi się odstresować w zupełnie innym miejscu, niż miejsce zamieszkania. Poznawanie nowych terenów bardzo poprawia mi nastrój. Jeżdżę razem z moją przyjaciółką do różnych miast, oczywiście autem, ale nasze rowery miejskie mamy na dachu i zawsze z nami podróżują.

Rowery holenderskie i podróże

rowery holenderskieTego dnia wybrałyśmy się zwiedzać piękne tereny, z zabytkowymi budynkami i piękną aranżacją terenu zielonego. Sprawdziłam, że jest tam wiele ścieżek rowerowych, więc było to idealne miejsce. Moja przyjaciółka i nasze rowery miejskie to nieodzowny element każdej wyprawy. Obydwie lubimy sobie poszaleć i pozwiedzać, a przy okazji poprawić swoją figurę. No i to niesamowicie odpręża. Oczywiście później padamy ze zmęczenia, i czujemy wszystkie swoje mięśnie, no ale naprawdę jest warto. Ostatnio rozważałyśmy, czy wytrzymujące wiele rowery holenderskie bardziej by nam się nie przydały. Cały czas jeździmy na tych samych rowerach, i przydałaby nam się jakaś zmiana. Jeszcze bardziej zmobilizowałoby to nas do jazdy. Podczas naszej przejażdżki rzucił nam się w oczy sklep rowerowy, i postanowiłyśmy tam zajrzeć. Był przed nim bezpieczny parking dla rowerów, oczywiście bardzo na plus. Zostawiłyśmy więc nasze cenne rowery i weszłyśmy do środka. Zobaczyłyśmy tam rowery elektryczne, i było to dla mnie nie do pomyślenia, że wymyślili coś takiego. Wcześniej nie spotkałam się z takimi pojazdami. Muszę poczytać o nich więcej w internecie. To niesamowite, że są elektryczne rowery. Może kiedyś i samochody takie wymyślą, chyba, że już też są, a ja nic o nich nie wiem. Resztę dnia spędziłyśmy na jeździe po pięknych parkach, z przerwami na jedzenie i robienie zdjęć.

Nic nie zastąpi mi tych podróży w tak doborowym towarzystwie. Mam nadzieję, że za jakiś czas kupimy lepsze rowerki i będziemy sobie śmigać na takich innowacyjnych urządzeniach.