Produkuję formy wtryskowe

Jako znany producent w branży przemysłowej dbam o to, by każdy produkt spełniał oczekiwania klienta. Zatrudniam oczywiście najlepszych specjalistów, ale sama także kontroluję każdy aspekt produkcji. Chcę wiedzieć co się dzieje w firmie, jak wszystko działa, by na bieżąco móc zapobiegać problemom.

Formy wtryskowe dla klientów

Formy wtryskowe - producentMoim głównym celem działania jest produkcja form wtryskowych. Dbam głównie o jakość, żeby klienci byli zadowoleni z wyrobów, jak i o czas produkcji, by nie był zbyt długi. Oferuję zarówno formy gotowe, jak i na zamówienie. Jeśli chodzi o formy wtryskowe – producent musi zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne one są. Dlatego zatrudniam projektantów i specjalistów od materiałoznawstwa, którzy wiedzą co robią. Każda forma musi przejść testy, które potwierdzą jej jakość. Projekty wykonywane są w komputerze co jest połączone oczywiście z systemem CNC. Później omawiana jest cała koncepcja i wybierane są materiały do konkretnej formy. Czasem klient życzy sobie by była dodatkowo wzmocniona, lub będzie używana do nietypowego tworzywa. Wtedy my też musimy wiedzieć jakie materiał ma specyficzne cechy, czy na przykład dłużej zastyga, czy też będzie miał o wiele wyższą temperaturę przy topnieniu. Wtedy trzeba to dobrze przemyśleć już na etapie projektu. W razie wątpliwości kontaktujemy się z klientem odnośnie tego jakie parametry powinna mieć jego idealna forma. Dobra współpraca od początku bardzo ułatwia całą produkcję i przekłada się na poziom satysfakcji klienta.

Produkcja form wtryskowych to dochodowa branża. Z form korzysta wiele przedsiębiorstw, zajmujących się głównie tworzywami sztucznymi. W przyszłości chciałabym rozwijać swoją produkcję, tak by firma mogła się rozrastać, a by wszyscy klienci mogli u mnie dostać wszystko czego chcą.