zespół muzyczny

Poznaję lidera zespołu muzycznego

Tego lata razem z rodziną pojechaliśmy na wakacje nad morze. Do Wrocławia wróciliśmy wypoczęci i bardzo zadowoleni, bo pogoda nam dopisała i poznaliśmy wielu interesujących ludzi.

Zespół muzyczny na rynku od lat

zespół muzyczny Na jednej z imprez poznałem chłopaka, który ma swój własny zespół na wesele i pochodzi z Opola. To bardzo sympatyczny człowiek, który jak się okazało niezmiernie utalentowany. Na koniec urlopu jego zespół na wesele zorganizował imprezę pożegnalną dla wszystkich gości hotelu. Jak się dowiedziałem, jego zespół muzyczny istnieje na rynku od kilku lat, ale mimo to są znani w całym Opolu. Nad morze wyjechali, aby odpocząć przed trasą koncertową, która miała się odbyć jesienią. Jego zespół muzyczny liczy sobie pięć osób. Poznałem każdego członka zespołu i wszyscy okazali się bardzo sympatycznymi osobami. Jako zespół na wesele otrzymują bardzo dużo zamówień i w zasadzie nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. To bardzo młodzi ludzi, którym odpowiada takie życie. Lider, który ma zespół muzyczny posiadał pokój tuż obok naszego. Dużo czasu spędzaliśmy razem i bardzo się polubiliśmy. Obiecał on nawet, że przyjedzie do nas do Wrocławia a jego zespół muzyczny zagra na naszej rocznicy ślubu. Żonie ten pomysł się bardzo spodobał zwłaszcza, że koszty miały być niewielkie. Ucieszyłem się, że poznałem ten zespół muzyczny, ponieważ dużo dowiedziałem się o muzyce i obecnie panujących trendach. Teraz zespół na wesele to wykonuje inne repertuary niż za moich czasów. Lider, który ma zespół muzyczny z pasją mi o wszystkim opowiadał i wiedziałem, że to co robi jest dla niego sprawą najważniejszą.

Ostatniej nocy impreza, na której grał ten zespół muzyczny była bardzo udana. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i będziemy to wspominać bardzo przyjemnie. Za rok też tam jedziemy.

Więcej o zespole http://www.zespol-mariachi.pl