Poszukiwania szlafroka dla młodej mamy

 

Niedługo moja przyjaciółka miała urodzić dziecko. Z tej okazji urządzała przyjęcie. Musiałam wymyślić, co mogłabym dać jej na prezent z tej okazji. Przypomniało mi się, że kiedyś wspominała, że teraz, kiedy będzie siedziała w domu, potrzebuje dobrego, wysokojakościowego szlafroka. Postanowiłam kupić jej taki na prezent. Udałam się więc do sklepu odzieżowego, aby go kupić. 

Kupno odpowiedniego szlafroka dla młodej mamy

Szlafrok dla mamyDługo nie mogłam się zdecydować jaki będzie odpowiedni, ponieważ sama nie korzystałam z takich produktów odzieżowych i nie wiedziałam, czym powinnam się kierować. W końcu poprosiłam o pomoc sprzedawczynię. Doradziła mi ona, że szlafrok dla mamy powinien być przede wszystkim miękki w dotyku, najlepiej żeby został wykonany z plamoodpornego, ale miękkiego w dotyku materiału. Pokazała mi ona kilka modeli, najpopularniejszych wśród klientów szlafroków. Ostatecznie zdecydowałam się zakupić szlafrok z krótkim rękawem, ponieważ uznałam, że przy małym dziecku będzie jej wygodnie go przewijać czy nosić, kiedy nie będzie miała długiego, powłóczystego rękawa. Najważniejsze okazało się dla mnie to, że szlafrok był dostępny w wielu wariantach kolorystycznych i w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Przy kasie poprosiłam o zapakowanie go na prezent i teraz mogłam już udać się do mojej przyjaciółki na organizowane przez nią przyjęcie.

Okazało się, że taki prezent to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Szlafrok świetnie na niej leżał i przydał się zarówno jak była jeszcze w ciąży, jak i po porodzie. Był on zapisany na suwak, co było o wiele wygodniejsze niż gdyby był przewiązywany w pasie. Zresztą sprzedawczyni mówiła mi, że młode mamy częściej decydują się na szlafroki z suwakiem, ponieważ łatwiej jest im karmić dzięki temu dziecko.