Pomysł na prezent dla swojej drugiej połówki

Gdy człowiek jest w związku z drugą osobą musi pamiętać o kilku ważnych datach. Po pierwsze o urodzinach, po drugie o rocznicach. Stereotypowo mogłoby się wydawać, że tylko nasza męska połówka powinna pamiętać o sprawieniu jakiś szczególnych atrakcji i niespodzianek tego wyjątkowego dnia, jednak skoro kobiety od tylu lat walczą o swoje równouprawnienie prezent na rocznicę dla chłopaka też jest jak najbardziej na miejscu.  

Nieszablonowy prezent dla ukochanego

prezent na rocznicę dla chłopakaW sumie ciężko stwierdzić, co takiego należałoby kupić swojemu mężczyźnie. W przypadku kobiet sprawa jest dość prosta najczęściej przynosi się biżuterię w towarzystwie kwiatów i o ile wybranka nie jest szczególnie wybredna i nie oczekuje niesamowitej kreatywności to będzie zadowolona i rocznica zostanie zaliczona do udanych, natomiast ta sama biżuteria jako prezent na rocznicę dla chłopaka to już jednak dość słaby pomysł. Bardzo długo myślałam co powinnam podarować Mateuszowi. W końcu wytrzymuje ze mną na co dzień już przez długi czas. Znosi moje humory; smutki, ale i chwile szczęścia. Jest dla mnie oparciem w trudnym chwilach, ale i po prostu doskonałym przyjacielem, do którego wiem, że mogę zwrócić się w każdej chwili. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każda kobieta ma takie szczęście jak ja. Przyjaciółki często przyznają, że zazdroszczą mi takiego chłopaka jak Mateusz i pytają raz po raz, gdzie można znaleźć taki egzemplarz. 

Kiedy przemyślałam to wszystko uznałam, że prezentem nie może być w tym przypadku nic kupionego w sklepie ponieważ nie odzwierciedlałoby to wszystkich uczuć jakimi go darze. Postawiłam więc na własnoręcznie zrobioną ramkę z naszymi ulubionymi zdjęciami, które przypominają nasze najpiękniejsze wspólne chwile; czy to na wakacjach, czy w domu.