Polecany radca prawny z Legnicy

Mój mąż od kilku lat nadużywa alkoholu. Próbowałam namówić go na leczenie odwykowe, lecz nie wyraził zgody. Był kilka razy na spotkaniach wspólnoty anonimowych alkoholików, ale nie przyniosło to żadnej poprawy. Jeżeli nawet przestawał pić, to na krótko. Najdłużej wytrzymał dwa miesiące, ale był wtedy okropny.

Profesjonalni radcowie prawni z Lenicy

radca prawny - legnicaDowiedziałam się, że jest możliwość skierowania męża na przymusowe leczenie. Nie mam pojęcia, jak do tego doprowadzić, dlatego postanowiłam znaleźć dobrego radcę prawnego. Zrobię wszystko, aby mój mąż przestał pić. Moja przyjaciółka mówi, że w Legnicy jest bardzo wielu radców prawnych, którzy specjalizują się właśnie w prawie rodzinnym. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam kancelarii prawnej. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: ,,radca prawny – Legnica i okolice”. Jak się okazało, uzyskałam ponad dwadzieścia wyników, więc zadzwonię do jednej z tych kancelarii i umówię się na spotkanie. Wejdę jeszcze na forum internetowe i przejrzę komentarze klientów na temat jakości świadczonych usług przez radców. Jeden prawnik ma szczególnie wysokie oceny, dlatego umówię się z nim na spotkanie. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i mam termin już na czwartek. Powiedziałam pokrótce, jaki mam problem i dowiedziałam się, że sprawa wcale nie jest skomplikowana. Będę musiała przygotować na wizytę dokumenty, które stwierdzają, iż mąż jest uzależniony, jak np. wypis z oddziału detoksykacyjnego ze Świecia. Mąż kilka razy przebywał tam, ale nigdy nie zgodził się na terapię, choć był namawiany.

Mam nadzieję, że przymusowe leczenie okaże się owocne i mąż przestanie trwale pić. Za poradę prawną zapłacę tylko sto złotych, ale za napisanie pisma do sądu dodatkowe dwieście. Radca prawny wydawał się bardzo miły i empatyczny, co mnie cieszy, bo muszę przyznać, że trochę się obawiałam tej rozmowy.