Nowoczesne i tapicerowane krzesło

Każdy z nas ma inny gust i dlatego każde wnętrze w naszych domach lub mieszkaniach jest inne. Podobnie jak w modzie odzieżowej, pewne trendy mogą nam tylko sugerować, na co warto zwrócić w trakcie aranżacji uwagę, ale ostateczna decyzja i tak należy do nas. Są oczywiście pewne zasady, które pozwolą nam stworzyć w pomieszczeniach poczucie harmonii i warto zasady te poznać. 

Stylowe krzesło w jadalni

estetyczne krzesło tapicerowane do jadalniOd kilku lat jestem praktykującym architektem wnętrz. Zauważyłam, że ludzie mają naprawdę przeróżne podejście do urządzania swoich domów i mieszkań. Jedni wolą zrobi to po swojemu, inni w pełni przekazują odpowiedzialność za wygląd wnętrz w ręce ekspertów, a jeszcze inni łączą te oba podejścia, chcąc się czegoś nauczyć. Z tą ostatnią grupą osób najlepiej mi się pracuje. Ostatnio miałam okazję pomagać w aranżacji mieszkania pewnemu młodemu małżeństwu. Jednym z największych wyzwań było rozplanowanie wyglądu jadalni. Najdłużej zajęło nam szukanie odpowiednich krzeseł. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie. Bo dla każdego co innego może oznaczać estetyczne krzesło tapicerowane do jadalni, a czegoś takiego szukaliśmy. Wszystkie moje sugestie były po kolei odrzucane, aż w końcu zrozumiałam, że para gustuje nieco w innym stylu, niż ja myślałam. Ostatecznie znaleźliśmy proste, nowoczesne i bardzo stylowe krzesła, oczywiście tapicerowane. Zarówno pod kątem kolorystyki, jak i użytych materiałów, pasują one idealnie do aranżacji. 

Pracując jako architekt wiele się uczę, jak chodzi o umiejętność kontaktu z klientem. Ostatnio, na przykład, z jedną młodą parą nie mogłam znaleźć idealnych krzeseł do salonu. Aż w końcu okazało się, że moje propozycje nie były zupełnie w guście klientów. W końcu udało nam się znaleźć odpowiednie krzesła tapicerowane.