Miękki kocyk minky

Maluchy lubią tak samo jak my, okrywać się miękkimi tkaninami, które są przyjemne dla naszej skóry. Dotyczy to nie tylko rzeczy, które mają z nią bezpośredni kontakt, czyli ubrania, ale także koce czy kołdry. W przypadku dzieci, szczególnie trzeba na to zwracać na to uwagę.

Zakup najlepszego kocyka minky

kocyki minkyW wyprawce dla noworodka na pewno nie brakuje ubranek w najmniejszym rozmiarze, łóżeczka ze szczebelkami czy głębokiego wózka. Jednak to nie wszystko czego potrzebuje mały człowiek. Potrzebne jest wyposażenie do łóżeczka, w formie materaca, prześcieradła, pościeli i ochraniaczy na szczebelki. Alternatywą dla pościeli mogą być kocyki minky, które jako jedyne są dwustronne. Z jednej mają miękką bawełnę, przepuszczającą powietrze i doskonale chłonącą wodę, a z drugiej jest ciepły polar minky. Taki kocyk sprawdzi w ciepłe, ale i chłodne dni, ponieważ bawełna lekko chłodzi, a polar świetnie grzeje. Kocyki mogą zastępować kołderkę, bo są lekkie i ciepłe, ale też świetnie się sprawdzą jako okrycie do wózka. Niektórzy rodzice znacznie szerzej wykorzystują kocyk, ponieważ służy ona jako tkanina do otulania czy spowijania malucha. Dla nieco starszego dziecka, kocyk może być miękką matą do zabawy. Ich cechą rozpoznawczą  jest dwustronna tkanina, którą dodatkowo można dowolnie wybierać. Wielu sprzedawców umożliwia klientom wybranie konkretnego wzoru i koloru bawełny oraz polaru minky, z którego na zamówienie wykonują konkretny fason kocyka. Dzięki temu nasz maluch będzie miał niepowtarzalny kocyk.

Bez względu czy posiadamy komplet pościeli dla dziecka czy też nie, warto kocyk minky mieć, bo na pewno się przyda. Możemy go zabierać na spacer do wózka jako lekkie okrycie, gdyż ma idealny rozmiar. Na pewno jest bardzo przydatny dla każdego dziecka.