Listwa wzdłuż sufitu

Listwy przy suficie są fajny i ciekawym rozwiązaniem w pokojach, czy nawet w salonie wyglądają estetycznie. Listwy często zakryją niedoskonałości malowanych ścian, ponieważ daje się je pomiędzy sufitem, a ścian i nawet jeśli przypadkiem pomaluje się kolorem ściany sufit to nic się nie dzieje.

Zalety listw przysufitowych

listwy przysufitoweListwa, którą montuje się przy suficie pozwala na wyjątkową aranżację wnętrz, a także elegancję. Listwy przysufitowe to wyjątkowa dekoracja każdego wnętrza. Listwy przysufitowe idealnie sprawdzają się jako dodatek do dekoracji łączący ściany z sufitem. Listy łączące sufit ze ścianą mogą być wykonane ze styropianu oraz mogą mieć różne wzory. Niektóre ze wzorów są naprawdę bardzo wyszukane, dlatego potrafią wprowadzić niepowtarzalnego stylu, jak i charakteru nawet pomieszczeniom o nudnym charakterze. Wzory znajdujące się na listwach styropianowych są różnorodne, mogą mieć efekty wypukłe, jak i wklęsłe. Są również na rynku klasyczne listwy bez żadnych wzorów, które ludzie również często kupują. Wszystko zależy od wystroju całego pomieszczenia. Najczęściej jeśli chodzi o kolor listw wybierany jest przez klientów kolor biały, ponieważ jest to uniwersalny kolor, który z łatwością, bez najmniejszego problemu można dopasować do kolorystki, a także wyposażenia całego pomieszczenia. Inne kolory mogłoby być trudniej dopasować, aczkolwiek znajdują się miłośnicy różnokolorowych listw łączących ściany z sufitem. 

Listwy łączące sufit ze ścianą obecnie są bardzo popularne, dużo osób po nie sięga ze względu na ich zalety. Bardzo łatwo je zamontować, ponieważ wystarczy je przykleić. Ładnie wyglądają i dodają pomieszczeniu ładnego stylu. Zakup jednej listwy to koszt około dwudziestu pięciu złoty. Kaszt całości zależy od ilości listw.