Kultowa odzież Stussy

Muszę przyznać, że nigdy nie byłem wielkim fanem modnego ubierania się. Z czasem jednak zauważyłem, że bardzo przypada mi do gustu moda streetwear’owa. Spodobała mi się do tego stopnia, że sam chciałem ubierać się w ten sposób. Kompletnie jednak nie wiedziałem od czego powinienem zacząć. Im bardziej zagłębiałem się w ten temat w Internecie – tym lepiej wiedziałem czego szukać.

Klasyczna odzież Stussy zawsze modna

kultowe StussyIm więcej artykułów internetowych na temat streetwear’u miałem przeczytanych, tym bardziej nie mogłem się doczekać aż w moim posiadaniu znajdzie się kultowe Stussy. Na początek zamierzałem zakupić kilka t-shirtów. Nie wiedziałem jednak jak wypada rozmiarówka tej marki, wobec czego chciałem najpierw przymierzyć ubranie przed zakupem. Wobec tego udałem się do stacjonarnego sklepu, w którym akurat ta marka była dostępna. Bardzo się ucieszyłem, ponieważ okazała się ona standardowa. Co więcej, znający się na trendach ekspedient doradził mi, abym na początek zakupił najbardziej klasyczne modele, ażeby się przekonać, czy to na pewno mój styl. Szalenie spodobała mi się jego rada. Poszedłem za nią i kupiłem trzy najbardziej kultowe modele t-shirtów. Niezwykle zadowolony wróciłem do domu. Zachowałem się zupełnie jak nie ja, ponieważ ponownie, na spokojnie przymierzyłem je u siebie. Patrząc w lustro czułem się po prostu dobrze. Czułem, że wreszcie odnalazłem styl, z którym chcę się utożsamiać.

Dzisiaj z uśmiechem na ustach wspominam swoje pierwsze streetwear’owe podrygi modowe. Cieszę się jednak, że zainwestowałem w najbardziej kultowe modele koszulek, które zresztą mam do dziś i chętnie je noszę. Dzięki temu nabrałem pewności siebie. Nabrałem pewności też co do tego, że dalej chcę ubierać się zgodnie z nurtem streetwear’u.

Opublikowany w Moda