Komplet minky idealny do wózka

Moja siostra urodziła niedawno syna i jest to pierwsze dziecko w naszej najbliższej rodzinie. Z racji tego, że mieszka ona wraz z mężem dom obok nas, praktycznie codziennie odwiedzam mojego siostrzeńca i jestem w nim zakochana. Wychodzę z nim na spacery, pech jednak chciał, że maluch urodził się pod koniec lipca i na dworze jest teraz coraz zimniej.

Ciepła pościel na jesienne spacery

pościel do wózka minkyDługo wyczekiwaliśmy w najbliższej rodzinie na dziecko, dlatego syn mojej siostry zrobił wśród wszystkich wielką furorę. Ma on już trzy miesiące i od kiedy siostra wróciła z nim po narodzinach do domu, praktycznie codziennie spędzam z nim czas. Uwielbiam wychodzić z nim na spacery, dzięki temu moja siostra ma trochę wolnego czasu dla siebie. Sierpień i wrzesień były ciepłe i słoneczne, aura więc sprzyjała codziennym spacerom. Niestety zaczął się właśnie październik i dni stały się bardziej pochmurne i zimniejsze. O małe dziecko trzeba szczególnie dbać, żeby z jednej strony nie zmarzło, a z drugiej, żeby się nie przegrzało. Kupiłam więc mu pościel do wózka minky, wykonaną z ciepłego, pluszowego materiału. Pościel z jednej strony jest gładka, z kolorowego materiału, z drugiej zaś pokryta jest pluszem, dzięki czemu zapewnia utrzymanie ciepła we wózku. Na pościel składa się kołderka i poduszka, poduszki jednak na razie nie używamy. Siostrzeniec leży sobie na płasko na miękko wyściełanym podłożu wózka, okrywam go tylko w trakcie spacerów kupioną kołderką minky.

Kiedy w rodzinie pojawia się pierwsze dziecko, zazwyczaj jest tak, że wszyscy szaleją na jego punkcie. Tak było w przypadku mojego siostrzeńca, a raczej nadal jest. Ja, na przykład, codziennie wychodzę z nim na spacery. Kupiłam mu nawet specjalną pościel do wózka, bo na dworze zrobiło się zimno.