Jakie meble łazienkowe do bordowych kafelek?

Zawsze miałam niestandardowy styl. Dotyczy to zarówno mody w zakresie ubierania się, fryzury, a także samego mieszkania. Kiedy kupiłam sobie nowiusieńki apartament, nie mogłam posiadać się z radości. Projektowanie wnętrz zawsze mi dobrze wychodziło, a co najważniejsze, sama to wszystko wykonywałam od a do zet.

Czy białe meble łazienkowe będą odpowiednie?

meble łazienkowe z TychNajwiększą uwagę skupiłam na łazience. Jest to miejsce, w którym wiele czasu spędzam, bo lubię dbać o swój wygląd i relaksować się w wannie. Pomyślałam, że warto tutaj będzie zrobić kolor taki, jak lubię. Moim ulubionym kolorem jest kolor bordowy i takie chciałam właśnie kafelki. Ciężko było je dostać, ale zamówiłam, a fachowcy mi je zamontowali. Pozostała teraz tylko kwestia tego, jakie meble łazienkowe będą pasować do tych kafelek. Pojechałam do sklepu, w którym sprzedawano meble łazienkowe z Tych i zaczęłam rozglądać się za czymś odpowiednim. Jak wiadomo, teraz mamy szeroki wybór mebli łazienkowych. Kolorów jest bardzo dużo, ale co będzie pasować do bordowych kafelek. Na początku pomyślałam, że może kolor czarny lub brązowy, jednak wtedy łazienka byłaby za ciemna. Po rozmowie z doradcą klienta, zaproponował mi ładne meble łazienkowe, które będą w kolorze białym. Taki kolor byłby odpowiedni do kafelek, bo dobrze by z nimi kontrastował. Meble ponadto sprawiłyby, że łazienka optycznie by się powiększyła. Biały kolor by nie przyciemnił tez pomieszczenia.

Mój wybór, co do mebli łazienkowych był słuszny, co potwierdza obecny obraz mojej łazienki. Bardzo mi się w niej podoba. Białe meble do łazienki doskonale komponują się z niestandardowymi kafelkami w kolorze bordowym. Osoby, które do mnie przychodzą i widzą meble w łazience i kafelki, zastanawiają się jaki projektant to wymyślił. Z dumą mówię, że ja sama.