Jak wygląda Gazela 4?

Na rynku mamy spory wybór damskich rowerów, jednak ta Rometu jest zdecydowanie najbardziej korzystna jeśli weźmiemy za kryterium stosunek jakości do ceny. A przecież każdemu klientowi zależy na tym, by nabyć wysokiej jakości produkt za rozsądną cenę. 

Damska Gazela 4 od Rometu

romet gazela 4Trudno „czwórkę” sklasyfikować jednoznacznie, bowiem stanowi ona swoistą hybrydę roweru turystycznego z miejskim. Bowiem jeżeli chodzi o ramę, jak i o wyposażenie jest to klasyczny rower trekkingowy, natomiast rodzaj kierownicy sugeruje, iż jest to rower miejski. To celowy zabieg, bowiem Gazela 4 nadaje się zarówno do jazdy na gładkiej nawierzchni, jak i tej z szutru, czyli jest uniwersalna. Sprawdzi się zatem zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i też w trudniejszym terenie. W Gazeli znajdziemy też pełne wyposażenie, cechujące rower turystyczny, czyli: wzmacniany, tylny bagażnik, podpórkę, osłonę na napęd, komplet błotników oraz oświetlenia. Za komfort jazdy jest tu odpowiedzialny amortyzowany, przedni widelec z 63-milimetrowym skokiem, dzięki czemu z łatwością będziemy mogli pokonywać wszelkie wyboje i nierówności. Romet Gazela 4 jest także wyposażony w amortyzowaną sztycę podsiodłową i szerokie, dopasowane do anatomii kobiecej, siodło. Rower umożliwia jazdę w optymalnej, wyprostowanej pozycji, co odciąży nasze plecy i kręgosłup. Zatem jeżeli szukamy komfortowego jednośladu turystycznego do dwóch tysięcy złotych, Gazela 4 jest idealnym kandydatem do zakupu. Nie tylko z uwagi na jakość, ale także funkcjonalność.

Romet jest najbardziej znaną polską firmą, działającą w branży rowerowej, przyczynia się do tego fakt, że w tym momencie już czwarte pokolenie zaczyna przygodę z tą marką. Zatem za Rometem przemawia nie tylko znajomość potrzeb klientów, ale wielodekadowe doświadczenie.