Gumowe gryzaki dla psów

Psy to zwierzęta, które potrafią kochać i przywiązywać się do swojego właściciela. Najczęściej wybierają sobie jedną osobę z domowników i są jej w stu procentach wierne i oddane. Właściwa tresura psa sprawi, że będzie on łagodny i przyjaźnie nastawiony do ludzi, z którymi będzie się chciał bawić.

Czy psy lubią gumowe gryzaki?

wytrzymały gumowy gryzak dla psaMałe szczeniaki, którym dopiero rosną zęby, prawie wszystko muszą podgryźć i w konsekwencji rozszarpać. To dla nich wspaniała zabawa, która stymuluje ich rozwój. Jednak jeżeli pies zgryzł nam już którąś parę butów, to przestaje być zabawnie i trzeba temu zaradzić. Albo schować wszystkie przedmioty i rzeczy będące w zasięgu psa, albo dać mu coś alternatywnego, co zajmie jego uwagę i zaspokoi żądzę gryzienia. Wytrzymały gumowy gryzak dla psa świetnie się sprawdza dla małych szczeniaków, ale też dla dorosłych psów, ponieważ dostaniemy go w różnych rozmiarach. Dla małych piesków są to gryzaki z miękkiej gumy, którą mogą do woli traktować swoimi mlecznymi ząbkami, a dla dużych psów, gryzaki są zrobione z twardej gumy, która jest w stanie wytrzymać spore obciążenia. Psy często mają swoje ulubione zabawki, z którymi nie chcą się rozstawać i zabierają ze sobą na każdy spacer. Z natury lubią aportować, dlatego każdemu właścicielowi przyda się także gumowa piłka, będąca nieodzownym wyposażeniem każdego dłuższego spaceru. W sklepach zoologicznych dostaniemy gryzaki wydające charakterystyczne, piszczące dźwięki, które często mogą irytować właścicieli, dlatego są też wersje bez dźwiękowe.

Aby nas pies był szczęśliwy, to przede wszystkim potrzebuje naszej miłości, troski i czasu mu poświęconego. Z każdej gumowej zabawki pies będzie się cieszył, jeżeli jego pan będzie się z nim nią bawił. Gryzaki są bardzo tanie i możemy je kupić już za niecałe dziesięć złotych.