Gdzie zamówić pendrive z logo firmy?

Czym najłatwiej zaskoczyć i docenić klientów swojej firmy? Oczywiście jakimś skromnym upominkiem przyozdobionym firmowym logo. Na absolutnym topie pośród artykułów reklamowych są dzisiaj pendrivy. To nic innego jak pamięć USB. Pendrive może mieć różną pojemność, ale im więcej się na nim zmieści tym bardziej przydatny będzie to upominek.

Ile kosztują pendrivy z nadrukowanym logiem?

pendrive z logoJaka jest cena takiego mega praktycznego gadżetu reklamowego jak pendrive? Gdzie można takie upominki zamówić? Zacznijmy może od drugiego pytania. Produkcją takich gadżetów zajmują się agencje reklamowe. Kupują one od producentów zwykłe pamięci USB a potem nanoszą na nie znaki graficzne firmy, która je zamawia. Cena, jaką trzeba zapłacić za pojedynczy pendrive z logo zależeć będzie od tego jaką będzie mieć pojemność i z czego będzie wykonany. Najmniej zapłacimy za zwykłe plastikowe pendrivy o niewielkiej pojemności. Można jednak zamówić takie gadżety na bogato i zdecydować się na przykład na drewniane pendrivy. Za jedną sztukę o pojemności szesnastu gigabajtów trzeba zapłacić około czterdziestu złotych. Zwykły pendrive plastikowy o takiej pojemności kosztować będzie najwyżej kilkanaście złotych. Dla dużych firm i korporacji, które przygotowują prezenty dla swoich kontrahentów to raczej niewielki wydatek. Pendrive jest jedynie częścią takiego prezentu dla partnerów biznesowych. Bardzo ważną częścią bo to bardzo przydatna rzecz.

Za dziesięć sztuk pamięci USB z nadrukowanym logo trzeba zapłacić od stu do pięciuset złotych. Wiadomo, że cena za sztukę zależy od tego z czego urządzenie będzie zrobione. Najpopularniejsze pendrivy to jednak te najzwyklejsze plastikowe, ale o naprawdę dużych pojemnościach. Takie szesnaście gigabajtów pamięci to w dzisiejszych czasach absolutne minimum.