Fotografia dziecięca jest chętnie wybierana

Niedawno urodziłam dziecko. Moja przyjaciółka w międzyczasie jak ja byłam w ciąży rozkręcała swój biznes. Nawet jej w tym pomagałam. Dzięki temu miałam piękną pamiątkę. Przyjaciółka zorganizowała dla mnie sesję ciążową. Wszystkie zdjęcia bardzo mi się podobały. Przyjaciółka oczywiście nie chciała ode mnie żadnych pieniędzy za wykonaną pracę ale ja postanowiłam jej jakość pomóc.

Zdjęcia są piękną pamiątką

fotografia dziecięca bydgoszczW dzisiejszych czasach siła Internetu jest ogromna dlatego jak udostępniłam moje zdjęcia z sesji ciążowej odznaczyłam przyjaciółkę, która to te zdjęcia wykonała. Sporo osób dopytywało mnie o nią. Jak wygląda taka współpraca, kiedy trzeba się zgłaszać i jak można się z nią kontaktować. Przyjaciółka założyła swoją stronę internetową więc wszystkie zainteresowane osoby odsyłałam właśnie tam. Amelka powiedziała, że od tamtej pory miała tyle zapytań, że nie mogła w to uwierzyć. Przygotowała dla swoich klientom wyjątkowe zniżki dlatego, że musiała się jakoś przebić przez konkurencję. Ona dopiero od jakiegoś czasu działa w tej branży. Klienci dopytywali się o zdjęcia w plenerze i nie tylko. Największym zainteresowaniem cieszyła się fotografia dziecięca Bydgoszcz. Przyjaciółka miała bardzo dużo zleceń urodzinowych lub sesji z maluszkami, które miały po kilka dni. Fotografia dziecięca z maluszkami, które ledwo co się urodziły bardzo mi się podobała. Będąc w ciąży marzyłam o takiej sesji. Przyjaciółka już miała kilkanaście pomysłów jak można będzie ułożyć maluszka i jakie elementy wykorzystać w trakcie sesji.

Zanim ja urodziłam ona już miała kilka zleceń na swoim koncie w tym kierunku więc z moim maluszkiem wiedziała co robić. Byłam jej wdzięczna za pomoc. Czułam się na sesji bardzo komfortowo a synek nawet nie zdawał sobie sprawy w czym bierze udział.