Dzieci na wycieczce w Rzeszowie

Byłem nowym nauczycielem w tej szkole, ale dzieciaki od razu mnie polubiły. Wiedziałem jak do nich dotrzeć, ażeby zainteresować nauką. Wpadłem na świetny pomysł jak jeszcze bardziej zjednać sobie dzieciaki ze swojej klasy i był to wręcz doskonały pomysł. Dyrektor go pochwalał. 

Zorganizowanie wycieczki szkolnej dla uczniów 

wycieczka szkolna RzeszówPostanowiłem zorganizować dla dzieciaków wycieczkę szkolną do Rzeszowa. Kiedy pracowałem w poprzedniej szkole, to także zabrałem swoich uczniów na taką wycieczkę i byli oni zachwyceni. Byłem przekonany, że dzięki wycieczce dzieciaki polubią mnie jeszcze bardziej. Dyrektor w pełni pochwalał mój pomysł i zlecił mi zajęcie się wszystkim od podstaw. Zorganizowana miała być dla tych dzieciaków najlepsza w życiu wycieczka szkolna Rzeszów dawał ogromne możliwości i zamierzałem dzieciaki zabrać do Muzeum Dobranocek. Wiedziałem co interesowało dzieciaki w tym wieku i nie chciałem zabierać ich w miejsca, które nie będą dla nich interesujące. Zorganizowałem wszystko ze szczegółami i zaplanowałem cały dzień dla dzieciaków. Szkoła zgodziła się częściowo pokryć koszty wycieczki i dzięki temu cała klasa mogła jechać. Rodzice uczniów mieli różne statusy i nie każdego było stać na wysłanie dziecka na taką wycieczkę. Dzięki mnie jednak każde dziecko mogło wziąć udział w wycieczce. Zorganizowałem zebranie dla rodziców i poinformowałem ich o wszystkich szczegółach. Każdy rodzić dostał plan wycieczki. Dzieciaki były zachwycone moim pomysłem.

 Na wycieczkę zabrałem jeszcze nauczyciela historii, ażeby pomagał mi opiekować się dziećmi. Klasa liczyła ponad dwadzieścia osób i wszystkich trzeba było mieć na oku. We dwóch świetnie sobie z tym poradziliśmy. Wszystkie dzieciaki i tak były grzeczne i nie sprawiały żadnych problemów.