Otwarcie kariery za pomocą dużych banerów

Całkiem niedawno zaczęłam karierę polityczną. Bardzo zależało mi by dostać się do rady miasta by od czegoś zacząć i piąć się coraz wyżej i wyżej. Zbliżała się kampania, trzeba było więc dać o sobie przypomnieć i odpowiednio wypromować. Pomyślałam o wykorzystaniu banerów.

Duży sukces dzięki dużym banerom

duże banery w InowrocławiuZaczęłam przygotowania do kampanii, od rozdawania ulotek, reklam w internecie, wystąpień publicznych. Ogólnie byłam zadowolona z efektów, bo moje poparcie było liczne. Uznałam jednak, że w kampanii brakuje czegoś konkretnego. I tak oto po przejażdżce autem po Inowrocławiu dotarło do mnie, ze dobrym pomysłem będą banery z moim zdjęciem i logo. Miałam szczęście bo okazało się, ze duże banery w Inowrocławiu można było zamawiać w lokalnych drukarniach. Duży baner dawał też mi swobodę tworzenia. Nie musiałam zrezygnować z długich słów i z większego zdjęcia niż moi konkurenci. Nie było żadnego problemu ze znalezieniem jakiejkolwiek firmy zajmującej się banerami ani z szybką realizacją projektu. Konsultant okazał się być doświadczoną i rzetelną osobą. Mogłam z nim porozmawiać, omówić moje pomysły związane z rozmieszczeniem napisów, kolorami, zdjęciem twarzy. Był bardzo otwarty na moje propozycje, potrafił też zrezygnować z mojej mniej trafnej na jego znacznie lepszą. Zrozumiał od razu jaki projekt chodzi mi po głowie i nie zwlekał ani chwili z jego wykonaniem. Koszt tego przedsięwzięcia również był dla mnie bardzo zadowalający – zapłaciłam znacznie mniej, niż się początkowo spodziewałam.

Od czasu wywieszenia banerów z moim wizerunkiem, moje poparcie znacznie wzrosło. Wszyscy gratulowali mi pomysłu i podziwiali moje zaangażowanie. Zgromadziła się odpowiednia liczba głosów, pozwalająca mi wygrać wybory. Nie żałuję tej inwestycji i tego pomysłu, bo okazał się być trafny i świetny.