Duże zlecenie na meble

Jako stolarz mam co chwilę nowe wyzwanie. Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ daje mi szerokie pole do popisu jeżeli chodzi o wykorzystanie umiejętności manualnych oraz kreatywności. To sprawia, że zawsze do wszystkiego podchodzę bardzo indywidualnie i pragnę jak najlepiej wykonać swoje zadanie.

Wykonywałem kuchnię do pensjonatu 

meble kuchenne Gorzów WielkopolskiOstatnio miałem nie typowe zamówienie na meble do pensjonatu. Ktoś budował rekreacyjny budynek gdzie miała znajdować się mała restauracja i potrzebne były meble w starym stylu. Dla mnie zawsze było to coś nowego i chciałem wykazać się swoją kreatywnością. Po dokonaniu wszystkich pomiarów uzgadniałem z właścicielem pensjonatu jak wszystko powinno wyglądać. Meble musiały mieć określony kolor i pasować do reszty pomieszczenia. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ciemny brąz z palety barw jaką ze sobą przyniosłem. Gdy zacząłem zabierać się do pracy wiedziałem, że tym razem spędzę w warsztacie na prawdę wiele godzin. Meble kuchenne Gorzów Wielkopolski jakie sprzedawałem cechowała wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Nie mogłem odpuścić przy bardziej skomplikowanym zadaniu. Na szczęście dzięki mojej wytrwałości jakoś dawałem radę. Meble kuchenne musiały zostać w określonej stylizacji dlatego w przypadku tego zlecenia nie było miejsca na pomyłkę. Ostatecznie po trzech miesiącach zakończyłem prace stolarskie według wybranego projektu. To nie było łatwe, ponieważ czekało mnie wiele niespodzianek.

Po spotkaniu z właścicielem pensjonatu omówiliśmy całość i dokonałem jeszcze kilka końcowych poprawek, ponieważ jedna z szaf nie do końca odpowiadała rzeczywistym wymiarom. Na szczęście udało mi się szczęśliwie zakończyć zlecenie i mogłem zrobić sobie zasłużony urlop. Najważniejsze, że kuchnia została wykonana tak jak chciał klient.